top of page
4R4A5310.jpg

O mně...

O mně...nikdy nevím, co o sobě psát. Je toho tolik, co bych všem chtěla říct, ale nemůžu tím obsáhnout jediné slovní spojení. Je to totiž o nás, o nich a o mně. Protože to - kdo jsem a kým jsem - je zásluhou každého, koho jsem potkala, a každé chvíle, kterou jsem doposud mohla zažít. Děkuji! :-) 

Čas plyne a teď jsem hlavně máma na plný úvazek. Máma té nejúžasnější holčičky pod sluncem (tohle si o svém dítěti myslí každá máma, protože všechny děti jsou obří kus slunce v našem životě, i když nám to někdy umí pěkně spočítat), které teď podřizuji veškerý svůj čas, který ona potřebuje. 

Ale i přes to někdy vznikne malá časová skulinka, kdy rychle a zběsile sednu ke klavíru a snažím se z té malé chviličky vytěžit kousek kreativna. Někdy jsou to kousky úplně nahé a nepromyšlené, někdy jim můžu věnovat prostoru víc, ale pokaždé je to s obřím kusem nadšení a radosti.

 

Jsem bytost, která bez tónů dlouhou dobu nevydrží. Potřebuju je! To je prostě jasný :-) Ale pro to, abych je mohla vytvářet a žít, kolem sebe taky potřebuji lidi, které miluji, a zážitky s nimi. Zážitky akční i neakční, zážitky na vodě, ve vzduchu, nebo v sedle mé hnědé koňské kamarádky. 

Nebudu vypisovat, kterým lidem - a jak moc - jsem za své hudební vzdělávání a myšlenkové obohacování ze srdce vděčná. Věřím, že všichni ti, které mám teď na mysli, to vědí a dala jsem (dávám) jim to najevo. :-) 

Jsem obyvatelkou kraje Středočeského. S tóny se setkávám přibližně (nevím, jak to správně spočítat a jestli do toho zahrnout i roky batolecí :-))), ale asi ne) dvacet let. Tohle dvacetileté období je rozděleno mezi různé hudební i nehudební aktivity: klavír, flétna a zpívání, tanec, kůň, konzervatoř, gymnaziální a vysokoškolské aktivity. V současné době se snažím o dosažení nějakého umu i na jiné hrající muzikantské "hračky", ale to je ještě dlouhá cesta :-)

4R4A5128.jpg

Foto: Edit Biro a můj soukromý archiv :-)

Success! Message received.

bottom of page